Maraton Empatii 2020

Inicjatorką Maratonów Empatii jest od 2011 roku Asia Berendt.

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Działań Empatycznych rusza Maraton Empatii 2020. To już siódma edycja maratonu, którego głównym założeniem jest promowanie empatii, szerzenie wiedzy na temat Porozumienia bez Przemocy oraz wzajemne inspirowanie do współtworzenia świata, gdzie dialog, współpraca i wzajemny szacunek są fundamentem. Pierwszy Maraton Empatii ruszył w 2011 roku i z przerwami jest kontynuowany do dziś.

7 edycję Maratonu Empatii 2020 współtworzy zespół pełnych energii, pasji ludzi o wielkich sercach, bez którego Maraton Empatii nie pobiegłby w świat, w jego skład wchodzą: Paulina Orbitowska-Fernandez, Maja Wyborska, Joanna Berendt.

Wierzymy, że wspólnie możemy budować świat (rodziny, relacje, firmy, organizacje itp) dialogu, gdzie jest miejsce na empatię, ciekawość drugiego człowieka i świadomość tego, co jest dla nas ważne.

W ramach 7. Maratonu Empatii szykujemy dla Was specjalne atrakcje i stale dodajemy nowe wydarzenia bo zależy nam by świętować Dzień Empatii na różne sposoby, w różnych miejscach i różnymi osobami. Chętnie spotkamy też Ciebie!

Wyobraź sobie świat pełen empatii….Czyż dla siebie i swoich bliskich nie chciałabyś takiego świata? To wcale nie musi być odległa przyszłość, stwórzmy świat pełen empatii już teraz.

Zapraszamy do udziału w 7. Maratonie Empatii 2020! Nie trzeba mieć kondycji, nie potrzeba wygodnych butów do biegania, wystarczy pełne ciepła i ciekawości serce. 

KONTAKT: Gdybyście chcieli włączyć się do wspierania Maratonu Empatii, podzielić refleksją lub pomysłem, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu mailowego z Pauliną na adres paulina@orbitowska.pl

Dołączysz? Z żyrafim sercem zapraszamy!

Program 7 edycji 2020: jesteśmy na etapie tworzenia programu – szczegóły już niebawem.