O nas

Witamy: Joanna Berendt, Paulina Orbitowska-Fernandez, Maja Wyborska

Joanna Berendt jest certyfikowaną trenerką i mediatorką Porozumienia bez Przemocy (Nonviolence Communication, NVC). Posiada  akredytację International Coach Federation PCC, ponad 1600 godzin doświadczenia coachingowego. Porozumieniem bez Przemocy zajmuje się od 2009 roku. Aktywnie działa na rzecz współtworzenia świata, który działa dla wszystkich, gdzie dialog, wzajemny szacunek, zaufanie, współpraca są fundamentami życia społecznego, rodzinnego i zawodowego. Od 2013 jest członkiem zarządu Fundacji Nowych Możliwości Equante. w 2015 roku zainicjowała stworzenie na Collegium Civitas pierwszych w Polsce studiów podyplomowych z Porozumienie bez Przemocy.
Więcej na: www.nvccoaching.pl, www.NVClab.pl, www.AkademiaNVC.pl oraz www.equante.pl

Paulina Orbitowska-Fernandez – trenerka empatycznej komunikacji, wg NVC Marshalla Rosenberga, business & life coach, nauczycielka, b. dyrektorka prywatnej szkoły, promotorka idei zwinnych metod zarządzania projektami w edukacji w Polsce, eduScrum trener i coach. Pracuje z zespołami, organizacjami, radami pedagogicznymi, kobietami w rozwoju, liderami i managerami, parami, singlami, rodzinami, dziećmi i młodzieżą. Działa na rzecz dialogu i empatycznych relacji w świecie. Prowadzi zajęcia z komunikacji na Uniwersytecie Warszawskim. Jest absolwentką studiów podyplomowych Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla Rosenberga Collegium Civitas oraz studiów Train The Trainer NVC w Collegium Civitas i wielu zaawansowanych kursów. Studiowała na Uniwersytecie Szczecińskim oraz na Universidad de Salamanca. Prywatnie mama nastoletniego syna, który jest dla niej źródłem miłości i nauki. Więcej kliknij na www.paulinaorbitowska.pl

Maja Wyborska – trenerka empatycznej komunikacji w biznesie i życiu prywatnym, business & life coach, mediator; prowadzi warsztaty i wykłady o efektywnej i empatycznej komunikacji, pomaga rodzicom, szkołom, parom, singlom, działom HR, liderom i managerom. Prywatnie mama dwójki dzieci. Studiowała na SGH w Warszawie, Swinburne University w Melbourne, Kingston University w Londynie. Ponad 13 lat pracowała w biznesie w międzynarodowych korporacjach. Obecnie swoją uwagę skupia na NVC i komunikacji opartej na empatii, bo wierzy, że świat można ulepszać małymi krokami poprzez pracę nad relacjami, zarówno w sferze prywatnej jak i w biznesie.  Więcej na:  empathiclife.pl oraz na facebooku.

Akcja Widzę Człowieka organizowana jest pod skrzydłami Fundacji Equante.